Xiaomi Roborock S7 Odkurzacz Robot Sprzątający HEPA Biały - TECHNOS Sklep - Xiaomi, BlitzWolf, Tronsmart, Baseus Sklep Xiaomi
       FAQ       
Zadaj pytanie
Wyszukaj produkt:
Wyszukiwarka
Kontakt z nami

 

 

TECHNOS

 

Telefon: +48 739 259 300

   

Skype: technos.online

 

 

@ sklep:  sklep@technos-online.pl

 

@ serwis: serwis@technos-online.pl

 

  

 

TechnosOnlinePL

 

 

KOD QR

 

 

 

Nasz profil Allegro

 

technos-online

 

Kod QR 

 

 

Opinie i bezpieczeństwo

 

 

Allegro - technos-online

 

 

 

 

KOD QR


  

Wysyłka towaru

  

 

DHL

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

Newsletter

Xiaomi Roborock S7 Odkurzacz Robot Sprzątający HEPA Biały

payu płacę później payu raty
Chwilowy Brak
Towar niedostępny
Masz pytanie o ten produkt?
Xiaomi Roborock S7 Odkurzacz Robot Sprzątający HEPA Biały - Cechy
Cechy
Kod ProducentaS702-00
KolorBiały
ProducentRoborock
EAN6970995782585

 

Odkurzacz Robot Sprzątający Roborock S7 HEPA Biały

Oficjalna dystrybucja, wersja Global/EU. Marka Roborock należy do ekosystemu Xiaomi, robot współpracuje z aplikacją Xiaomi Home.

 

Roborock S7 | Wznieś sprzątanie na wyższy poziom, dzięki sonicznemu myciu podłóg

Soniczna rewolucja wśród robotów sprzątających

Odkurzenie i przetarcie podłogi mopem może nie wystarczyć, aby pozbyć się zaschniętego brudu. Technologia soniczna zastosowana w S7 myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę¹, usuwając zaschnięty brud ze znacznie większą skutecznością niż inne roboty. Od zaschniętych plam kawy po ślady błota. Połączenie, użytej po raz pierwszy w robotach Roborock, technologii automatycznie unoszonego mopa, z wykonaną w całości z gumy szczotką główną i mocą ssącą o sile 2 500 Pa² w technologii HyperForce™, daje w rezultacie sprzęt o prawdziwie dogłębnej mocy sprzątania.

 

Podłogi myte mocą dźwięku

Technologia wibracji sonicznych całkowicie zmienia funkcję mycia podłóg. Teraz mop myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę. Wraz z elektronicznym zbiornikiem o pojemności 300 ml czyści podłogi dogłębnie i skutecznie. Gotowy, by powstać Dzięki zastosowaniu inteligentnego modułu mopa, który unosi się automatycznie po wykryciu dywanu, teraz możesz jednocześnie odkurzać i myć podłogi⁴, bez konieczności odpinania mopa czy tworzenia stref wykluczonych. Mop unosi się również, gdy robot powraca do stacji bazowej, dzięki czemu nie musisz już używać plastikowej maty ochronnej, co znacząco wpływa na estetykę urządzenia. Położyliśmy nacisk na mopa Stały nacisk o masie prawie 600 g* zapewnia równomierne mycie podłóg w całym domu.

Gotowy, by powstać  - Położyliśmy nacisk na mopa

Dzięki zastosowaniu inteligentnego modułu mopa, który unosi się automatycznie po wykryciu dywanu, teraz możesz jednocześnie odkurzać i myć podłogi⁴, bez konieczności odpinania mopa czy tworzenia stref wykluczonych. Mop unosi się również, gdy robot powraca do stacji bazowej, dzięki czemu nie musisz już używać plastikowej maty ochronnej, co znacząco wpływa na estetykę urządzenia. Stały nacisk o masie prawie 600 g zapewnia równomierne mycie podłóg w całym domu.

Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów oraz

Dzięki ultradźwiękom, S7 rozpoznaje dywany z zadziwiającą skutecznością. Wystarczy, by robot raz posprzątał dom, a rozpozna każdy dywan na podłodze. Możesz wtedy wybrać pomiędzy uniesieniem mopa lub oznaczeniem dywanu jako strefy bez mopowania – decyzja należy do Ciebie. Lepsze przyleganie, skuteczniejsze sprzątanie. Dla skutecznego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Ulepszona, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, zapewniając skuteczniejsze sprzątanie.

Nowa, w całości gumowa, szczotka główna

Długotrwała walka z brudem Nowa, żebrowana konstrukcja turboszczotki wykonana została w całości z gumy, dzięki czemu jest trwalsza i bardziej wytrzymała. Ponadto jej spiralnie ułożone łopatki są jeszcze lepsze w unikaniu splątanych włosów niż w szczotkach znanych z poprzednich modeli.

Ssanie ciężkiego kalibru

S7, dzięki autorskiemu systemowi ssania Roborock HyperForceTM wykorzystuje aż 2500 Pa** mocy, by pozbyć się drobnego kurzu z twardych podłóg, włosów z dywanów oraz wszystkich innych nieczystości.

Sprzątaj dłużej. I dłużej. I dłużej.

Więcej oznacza mniej… pracy dla Ciebie. Zbiornik na kurz o pojemności 470 ml pozwala na zebranie większej ilości codziennego kurzu i brudu, a zbiornik na wodę o pojemności 300 ml umożliwia skuteczne umycie do 200 m² podłóg ⁶ w trakcie jednego cyklu. Z kolei akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh, zapewni do 3 godzin pracy⁷ na jednym naładowaniu. 470 ml – zbiornik na kurz | 5200 mAh – akumulator | 300 ml – zbiornik na wodę

Prosta obsługa za pomocą aplikacji Roborock

Zarządzaj wygodnie swoim robotem dzięki dedykowanej aplikacji Roborock, dostępnej w języku polskim, którą zainstalujesz na swoim telefonie. Precyzyjne mapowanie -Dokładna nawigacja LiDAR tworzy szczegółowe mapy Twojego domu i identyfikuje pomieszczenia na maksymalnie czterech piętrach. Śledzenie trasy - Zobacz dokładną trasę pokonaną podczas sprzątania, z uwzględnieniem miejsc umytych oraz odkurzonych. Wyświetlanie dywanów - Po rozpoznaniu dywany są automatycznie oznaczane na każdej z twoich map, aby uczynić planowanie sprzątania jeszcze łatwiejszym.

Ustaw intensywność sprzątania - Strefy wyłączone

Siła ssania, siła wibracji, przepływ wody, a nawet specjalny tryb „głębokiego mopowania” zapewniający ultraintensywne mycie podłóg – to wszystko, i wiele więcej, możesz ustawić wedle własnych preferencji. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze. Ustaw strefy wyłączone ze sprzątania lub wirtualne ściany, aby ograniczyć dostęp do problematycznych obszarów czy chronić delikatne meble. Żadne dodatkowe akcesoria nie są wymagane.

Zaawansowane planowanie oraz Mapowanie wielopoziomowe

Zautomatyzuj sprzątanie, by dopasować je do Twojego trybu życia. Sprzątaj określone pomieszczenia, o określonych porach, kilka razy dziennie albo cały dom raz w tygodniu. Twój dom, Twoje zasady.Dzięki możliwości zapisania wielu map, możesz używać swojego robota na wielu piętrach.

Zabezpieczenie przed dziećmi

Specjalne zabezpieczenie zapobiegnie przypadkowemu uruchomieniu odkurzacza przez dzieci lub zwierzęta.

 

Główne cechy robota Roborock S7:

 • Technologia sonicznego mycia podłóg
 • Inteligentnie unoszony mop
 • Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów
 • Nowa, w całości gumowa, szczotka główna
 • Udoskonalona, „pływająca” szczotka

Pozostałe technologie:

 • Nawigacja LiDAR PreciSense™
 • Automatyczne rozpoznawanie pomieszczeń
 • Koła i szczotki Scratchsafe™
 • Zespół czujników Sensient™
 • Zmywalny filtr powietrza E11 ⁸
 • Adaptacyjne algorytmy tras
 • Automatyczne doładowanie
 • Zabezpieczenie przed dziećmi
 • Diody statusu

Specyfikacja teczniczna:

 • Funkcja: odkurzacz, mop
 • Moc ssania: 2500 Pa
 • Napięcie / Moc: 14,4 V / 68 W
 • Łączność: WI-FI
 • Akumulator: Li-ION 5200 mAh
 • Czas pracy: do 3 godzin
 • Pojemność zbiornika na kurz: 470 ml
 • Pojemność zbiornika na wodę: 300 ml

 


Facebook