FAQ       
Zadaj pytanie
Wyszukaj
Wyszukiwarka
Kontakt z nami

 

 

TECHNOS

 

Telefon: +48 739 259 300

   

Skype: TECHNOS Skype

 

 

@ sklep:  sklep@technos-online.pl

 

@ serwis: serwis@technos-online.pl

 

  

 

TechnosOnlinePL

 

 

KOD QR

 

 

Nasz profil Allegro

 

 

 

technos-online

 

Kod QR 

 

 

Opinie o nas

 

Allegro - technos-online

 

 

 

 

MIUIPolska
Forum MIUIPolska

 

 

Wysyłka towaru

  

 

DHL

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

Newsletter

Smartfony i akcesoria Xiaomi, Blitzwolf, Awei, Aukey – wysoka jakość i korzystna cena

 

Od kilku lat specjalizujemy się w sprzedaży smartfonów oraz elektroniki użytkowej najlepszych azjatyckich producentów. Jako pierwsi w Polsce, prowadząc internetowy sklep, zaczęliśmy sprzedawać smartfony firmy Xiaomi. Smartfony oraz pozostałe akcesoria użytkowe z azjatyckich marek cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników w Europie, a to za sprawą zarówno ich wysokiej jakości, jak i bardzo korzystnej ceny. Asortyment oferowanych towarów wzbogacamy systematycznie o coraz szerszą gamę urządzeń, czego przykładem jest ciągłe poszerzanie oferty smartfonów Xiaomi, które wśród klientów naszego sklepu cieszy się bardzo duża popularnością.

Pasjonujemy się światem nowych technologii oraz elektroniki, a w szczególności tą z Azji. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć Państwu na wszelkie pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów, a także udzielić cennych wskazówek oraz wsparcia technicznego.

 

Sprzedajemy tylko towar, który fizycznie znajduje się w naszym magazynie w Polsce.

Jesteśmy bezpośrednim importerem oferowanych towarów. Wszystkie sprzedawane przez nas przedmioty wysyłamy z naszego magazynu w Polsce, dlatego każdy z nich, np. smartfon Xiaomi, zostanie przez nasz internetowy sklep wysłany w jak najkrótszym czasie po otrzymaniu zamówienia.

Do każdego zakupionego przez Państwa towaru dołączamy fakturę VAT 23% oraz pisemną gwarancję. W odróżnieniu od innych sprzedawców oferujemy Państwu realny serwis sprzedawanych przedmiotów, niewymagający od Państwa wysyłki towaru za granicę. Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączamy pisemną kartę gwarancyjną, zapewniającą Państwu pełną obsługę serwisową. Dla naszych klientów świadczymy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pozagwarancyjny.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Realizujemy także zamówienia hurtowe.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym DZIAŁEM FAQ przed dokonaniem zakupu i zapraszamy do współpracy oraz dołączenia do coraz szerszego grona naszych klientów.

 

Pozdrawiamy,
zespół sklepu technos-online.pl

Z ostatniej chwili...
  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook