Sklep Xiaomi, Blitzwolf, Awei, Aukey, smartfony i akcesoria - TECHNOS Sklep - Xiaomi, BlitzWolf, Tronsmart, Baseus, UGREEN Sklep Xiaomi
       FAQ       
Zadaj pytanie
Wyszukaj produkt:
Wyszukiwarka
Kontakt z nami

 

 

TECHNOS

 

Telefon: +48 739 259 300

   

Skype: technos.online

 

 

@ sklep:  sklep@technos-online.pl

 

@ serwis: serwis@technos-online.pl

 

  

 

TechnosOnlinePL

 

 

KOD QR

 

 

 

Nasz profil Allegro

 

technos-online

 

Kod QR 

 

 

Opinie i bezpieczeństwo

 

 

Allegro - technos-online

 

 

 

 

KOD QR


  

Wysyłka towaru

  

 

DHL

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

Newsletter

Smartfony i akcesoria mobilne Xiaomi, BlitzWolf, QCY, Yeelight 

 

Od kilku lat specjalizujemy się w sprzedaży smartfonów oraz elektroniki użytkowej najlepszych azjatyckich producentów. Jesteśmy bezpośrednim importerem wszystkich oferowanych towarów.

Jesteśmy najdłużej działającym w Polsce sprzedawcą smartfonów oraz innych produktów firmy Xiaomi. Sprzedajemy m.in. produkty: Xiaomi, Yeelight, QCY, BlitzWolf, Bluedio, Roidmi, MiJia i inne. 

Do każdego zakupionego przez Państwa towaru dołączamy fakturę VAT 23% oraz pisemną gwarancję. W odróżnieniu od innych sprzedawców oferujemy Państwu realny serwis sprzedawanych przedmiotów, niewymagający od Państwa wysyłki towaru za granicę. Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączamy pisemną kartę gwarancyjną, zapewniającą Państwu pełną obsługę serwisową. Dla naszych klientów świadczymy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pozagwarancyjny.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Realizujemy również zamówienia hurtowe.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym DZIAŁEM FAQ przed dokonaniem zakupu i zapraszamy do współpracy oraz dołączenia do coraz szerszego grona naszych klientów.

Pozdrawiamy,
zespół sklepu technos-online.pl


Facebook