Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 Mi Body Fat Inteligentna Waga Bluetooth - TECHNOS Sklep - Xiaomi, BlitzWolf, Tronsmart, Baseus Sklep Xiaomi
       FAQ       
Zadaj pytanie
Wyszukaj produkt:
Wyszukiwarka
Kontakt z nami

 

 

TECHNOS

 

Telefon: +48 739 259 300

   

Skype: technos.online

 

 

@ sklep:  sklep@technos-online.pl

 

@ serwis: serwis@technos-online.pl

 

  

 

TechnosOnlinePL

 

 

KOD QR

 

 

 

Nasz profil Allegro

 

technos-online

 

Kod QR 

 

 

Opinie i bezpieczeństwo

 

 

Allegro - technos-online

 

 

 

 

KOD QR


  

Wysyłka towaru

  

 

DHL

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

Newsletter

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 Mi Body Fat Inteligentna Waga Bluetooth

payu płacę później payu raty
Cena:96.00PLN
Towar niedostępny
Masz pytanie o ten produkt?
Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 Mi Body Fat Inteligentna Waga Bluetooth - Cechy
Cechy
Kod ProducentaXMTZC02HM
KolorBiały
ProducentXiaomi
EAN6934177707452

 

Przedstawiamy Xiaomi Mi Smart Scale 2 (Mi Body Fat) - doskonałą inteligentną wagę drugiej generacji !


Xiaomi Smart Scale 2 to klasa sama w sobie zarówno pod względem wzornictwa, jak i możliwości. Waga produkowana przez Xiaomi posiada elegancki, ale i prosty design. Przede wszystkim zwraca uwagę użytkownika eleganckim szklanym górnym panelem. Natomiast antypoślizgowe elementy na dole wagi zapewniają przede wszystkim jej stabilną pozycję podczas ważenia.

Pod panelem znajdziemy wytrzymałe tworzywo sztuczne. Waga posiada podświetlenie LED, które pozwoli Ci sprawdzić wagę w każdym oświetleniu a także czytelny wyświetlacz. Inteligentna waga Xiaomi przeznaczona jest do rejestrowania każdej drobnej zmiany masy ciała. Jest ona w stanie wyśledzić nawet zmianę wagi o 50g. Przykładowo po wypiciu butelki wody i ponownym zważeniu waga wskazuje wzrost masy ciała.

Inteligentna waga, podobnie jak Xiaomi Miband współpracuje z tą samą, dedykowaną aplikacją Mi Fit, dzięki temu każdy z 16 członków rodziny może monitorować własną wagę i wagę bliskich. Aplikacja identyfikuje poszczególnych członków rodzinny samoczynnie po dostępie do dodatkowych danych, jest ona przeznaczona zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Aplikacja jest dostępna w języku polskim.


Xiaomi Smart Scale drugiej generacji w odróżnieniu od pierwszej wersji posiada zaawansowaną technologię BIA umożliwiającą skrupulatne zbadanie kompozycji składu ciała. Jest to badanie wykorzystujące opór elektryczny tkanek składowych organizmu poprzez efekt impedancji. Urządzenie współpracuje z systemami Android 4.4 i wyżej oraz z systemem iOS. Z wagi można korzystać oczywiście w standardowym zakresie. Natomiast konfiguracja wagi do inteligentnej obsługi ogranicza się jedynie do jej sparowania z aplikacją przez smartfona.

 


Facebook