Inteligentne Gniazdko Elektryczne Sonoff 16A 3680W - TECHNOS Sklep - Xiaomi, BlitzWolf, Tronsmart, Baseus Sklep Xiaomi
       FAQ       
Zadaj pytanie
Wyszukaj produkt:
Wyszukiwarka
Kontakt z nami

 

 

TECHNOS

 

Telefon: +48 739 259 300

   

Skype: technos.online

 

 

@ sklep:  sklep@technos-online.pl

 

@ serwis: serwis@technos-online.pl

 

  

 

TechnosOnlinePL

 

 

KOD QR

 

 

 

Nasz profil Allegro

 

technos-online

 

Kod QR 

 

 

Opinie i bezpieczeństwo

 

 

Allegro - technos-online

 

 

 

 

KOD QR


  

Wysyłka towaru

  

 

DHL

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

Newsletter

Inteligentne Gniazdko Elektryczne Sonoff 16A 3680W

payu płacę później payu raty
Inteligentne Gniazdko Elektryczne Sonoff 16A 3680W - Cechy
Cechy
Kod ProducentaS26R2ZBTPE-FR
Kolorbiały
ProducentSonoff
EAN6920075776423

 

Inteligentna wtyczka gniazdko elektryczne 16A 3680W Sonoff S26R2ZBTPE-FR - biała

Zamień zwykłe gniazdko elektryczne w swoim domu w gniazdko inteligentne za pomocą urządzenia Sonoff S26R2ZBTPE-FR. Od dzisiaj wygodne sterowanie podłączonymi urządzeniami stanie się normalności ądzięki aplikacji i komendom głosowym. Twórz harmonogramy pracy i smart sceny i sam decyduj kiedy mają pracować. Produkt jest w pełni kompatybilny z Amazon Alexa, Google Assistant oraz Samsung SmartThings. Aplikacja eWeLink umożliwia również grupowanie sprzętów. Gniazdko jest przystosowane do pracy z dużym natężeniem (nawet 16A), co pozwala podłączyć do niego bardziej wymagające urządzenia, na przykład grzejnik lub wolnowar.

Obsługuj sprzętów na odległość

Już nie musisz się zastanawiać, czy przed wyjściem z domu pamiętałeś o wyłączeniu wszystkich sprzętów. Gniazdko S26R2ZBTPE-FR umożliwia w pełni zdalną obsługę podłączonych urządzeń za pomocą aplikacji eWeLink. Od teraz uruchomienie wentylatora lub zgaszenie światła w salonie może zostać zainicjowane z dowolnego miejsca na świecie!. Aplikacja daje Ci również możliwość kontroli i dostosowania statusu urządzeń. Korzystanie z tej funkcji umożliwi Ci zadbanie o bezpieczeństwo w mieszkaniu i zaoszczędzenie na rachunkach za prąd.

Podziel się kontrolą

Członkowie Twojej rodziny również mogą cieszyć się pełną kontrolą nad podłączonymi do gniazdka sprzętami. Aplikacja eWeLink daje możliwość udostępniania członkom rodziny kontroli nad wybranymi sprzętami. Jest to idealne udogodnienie jeżeli w Twoim domu mieszka więcej osób!

Masz zajęte ręce? Nic nie szkodzi!

Masz brudne ręce, bo aktualnie gotujesz? Wygodnie leżysz w łóżku i nie masz najmniejszej ochoty z niego wstawać, żeby zgasić światło? Od dzisiaj do obsługi swoich urządzeń wykorzystuj również swój głos! Gniazdko Sonoff S26R2ZBTPE-FR współpracuje z: Amazon Alexa, Google Assistant oraz Alice. Wystarczy powiedzieć co chcesz zrobić, aby w pełni zarządzać włączaniem lub wyłączaniem swoich urządzeń.

Grupowanie urządzeń

Urządzenia marki Sonoff sprawiają, że zarządzanie domem staje się prostsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Gniazdko S26R2ZBTPE-FR obsługuje grupowanie sprzętów. Już nie musisz kontrolować każdego urządzenia osobno - po prostu stwórz grupę, aby sterować kilkoma urządzeniami jednocześnie! Jednym kliknięciem zgaś światło w całym domu lub zapal lampę w kuchni i uruchom klimatyzację. Możliwości są naprawdę ogromne!

 

Specyfikacja:

  • Producent: Sonoff
  • Model: S26R2ZBTPE-FR
  • Protokół Wi-Fi: Zigbee IEEE 802.15.4
  • Wejście: 250V ~50-60Hz
  • Maks. obciążenie: 3680W / 16A
  • Wi-Fi: IEEE: 802.11: b/g/n: 2.4GHz
  • Obsługiwane systemy: Android, iOS
  • Temperatura pracy: -10°C - 40°C
  • Materiał: PC V0

 


Facebook