Formularz zamówienia - TECHNOS Sklep - Xiaomi, BlitzWolf, Tronsmart, Baseus Sklep Xiaomi
       FAQ       
Zadaj pytanie

Formularz zamówienia


Prosimy o dokładne zweryfikowanie dokonanego zamówienia przed potwierdzeniem go na dole strony. Po kliknięciu pola "Kupuję i zapłacę" potwierdzają Państwo dokonanie zamówienia i rozpocznie się jego realizacja. 
 

1. PŁATNOŚĆ PRZELEWEM - PŁATNOŚĆ SZYBKIM PRZELEWEM, BLIK, GOOGLE PAY LUB KARTĄ PŁATNICZĄ / PRZELEW TRADYCYJNY NA JEDNO Z NASZYCH KONT BANKOWYCH

Preferujemy płatność szybkim przelewem pay-by-link, BLIK, Google Pay lub kartą płatniczą przez PayU. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, dane do wpłaty. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.
 

Odbiorca: TECHNOS

Alior Bank: 09 2490 0005 0000 4000 4515 4058
mBank: 24 1140 2004 0000 3102 4939 7261
 

2. PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ ZA POBRANIEM, PRZY OBIORZE TOWARU - PRZESYŁKA KURIERSKA POBRANIOWA - KURIER DHL

W przypadku wyboru płatności za pobraniem, prosimy o przygotowanie gotówki dla kuriera DHL. Numer przesyłki otrzymają Państwo mailowo oraz w wiadomości SMS od DHL. Dane te pozwolą Państwu również zarządzać swoją przesyłką w zakresie jej przekierowania lub doręczenia w wybranym dniu lub doręczenia do punktu DHL ParcelShop.
 

3. ODBIÓR OSOBISTY TOWARU O USTALONYM UPRZEDNIO TERMINIE - POZNAŃ BIAŁOŚLIWSKA 26 (SMOCHOWICE)

Przypominamy uprzejmie, iż nie ma możliwości zapłaty za towar gotówką przy odbiorze osobistym. Odbiór osobisty jest możliwy wyłącznie po zaksięgowaniu na naszych kontach przelewu za dokonane zamówienie. Uprzejmie informujemy, iż nie honorujemy potwierdzeń przelewów, przelew musi zostać u nas uprzednio zaksięgowany.
 

Adres odbioru osobistego zamawianego towaru:

Białośliwska 26 (1 piętro), Poznań | Google Maps - https://technos-online.pl/kontakt-z-nami.html

Koszyk jest pusty


Facebook