Telefon: +48 739 259 300
Skype: technos.online
@ sklep: sklep@technos-online.pl
@ serwis: serwis@technos-online.pl
Telefon: +48 739 259 300
Skype: technos.online
@ sklep: sklep@technos-online.pl
@ serwis: serwis@technos-online.pl
Cechy | |
Kod Producenta | TPF-49 |
---|---|
Kolor | Czarny |
Producent | Techwood |
EAN | 3760196097556 |
Elektryczna Wyciskarka Do Cytrusów Techwood 40W 1L
Technwood to marka wysokiej jakości produktów, specjalizująca się w urządzeniach użytku domowego. W ofercie marki znajdują się zarówno akcesoria kuchenne jak i wszelkie produkty związane z czystością domu.
Wyciskarka do cytrusów Techwood TPF-49
Pij świeżo wyciskany sok z owoców każdego ranka z wyciskarką Techwood TPF-49. Dzięki dwukierunkowym obrotom stożka pozyskiwanie jest bardzo dokładne i w resztkach nie zostanie nawet kropla. Świetnie nadaje się do wyciskania owoców cytrusowych.
Łatwość w użyciu
Jeśli chcesz uruchomić wyciskarkę, wystarczy nacisnąć stożek, a zacznie się ona obracać z mocą 40W. Pojemnik na sok mierzy 1L, a ponieważ jest półprzezroczysty i z podziałką, równo odmierzysz ilość soku rozlewanego do każdej szklanki.
Estetyka i komfort
Wyciskarka jest bardzo poręczna. Przypominając kształtem dzbanek, możesz bez przeszkód zwinąć przewód w jego podstawie i ustawić na stole podczas rodzinnego śniadania. Dzięki temu nie będziesz potrzebować dodatkowych naczyń, aby cieszyć się świeżo wyciśniętym sokiem.
Specyfikacja: