Czujnik Otwarcia Drzwi i Okien Xiaomi Mi Door And Window Sensor 2 - TECHNOS Sklep - Xiaomi, BlitzWolf, Tronsmart, Baseus Sklep Xiaomi
       FAQ       
Zadaj pytanie
Wyszukaj produkt:
Wyszukiwarka
Kontakt z nami

 

 

TECHNOS

 

Telefon: +48 739 259 300

   

Skype: technos.online

 

 

@ sklep:  sklep@technos-online.pl

 

@ serwis: serwis@technos-online.pl

 

  

 

TechnosOnlinePL

 

 

KOD QR

 

 

 

Nasz profil Allegro

 

technos-online

 

Kod QR 

 

 

Opinie i bezpieczeństwo

 

 

Allegro - technos-online

 

 

 

 

KOD QR


  

Wysyłka towaru

  

 

DHL

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

Newsletter

Czujnik Otwarcia Drzwi i Okien Xiaomi Mi Door And Window Sensor 2

payu płacę później payu raty
Cena:43.00PLN
Towar niedostępny
Masz pytanie o ten produkt?
Czujnik Otwarcia Drzwi i Okien Xiaomi Mi Door And Window Sensor 2 - Cechy
Cechy
Kod ProducentaBHR5154GL
KolorBiały
ProducentXiaomi
EAN6934177745874

 

Przenośna elektryczna sprężarka powietrza Xiaomi 1S

Najlepszy przyjaciel każdej podróży. Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor to skuteczne i błyskawiczne pompowanie różnorakich opon, piłek czy kół. Automatyczne dostosowanie ciśnienia oraz odcięcie dopływu powietrza zapewniają doskonałe rezultaty.

 

Xiaomi Mi Door and Windows Sensor 2 EU

Xiaomi Mi Door and Windows Sensor 2 - czujnik bluetooth 2w1 do drzwi lub okien. Monitoruje otwarte/zamknięte drzwi/okno i jest również wyposażony w czujnik światła. Może być również skonfigurowany do zaawansowanej automatyzacji z inteligentnym oświetleniem. Może być podłączony tylko do bramy Bluetooth (takiej jak Mi Smart Home Hub ) lub bezpośrednio do telefonu. Nie obsługuje protokołu Zigbee jak pierwsza generacja.

Inteligentne wykrywanie statusu

Przyklejając produkt do drzwi lub okna Mi Czujnik okna i drzwi 2 wykorzystuje indukcję magnetyczną do określenia stanu otwarcia lub zamknięcia. Po połączeniu przez Bluetooth możesz przeglądać stan urządzenia ze swojego smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Czujnik światła i otwarcia/zamknięcia 2 w 1

Gdy czujnik światła wykryje słabe oświetlenie otoczenia po otwarciu drzwi, czujnik łączy się z inteligentną żarówką i umożliwia automatyczne oświetlenie pomieszczenia.

Ostrzeżenie, gdy drzwi/okno nieoczekiwanie otworzą się lub zamkną, dla większego spokoju podczas opieki nad dzieckiem. Pasuje do wszystkiego, co się otwiera lub zamyka. Ustaw alerty o nieoczekiwanych otwarciach lub drzwiach, które pozostają otwarte przez określony czas.

Inteligentne połączenie

Łączy się z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu za pośrednictwem aplikacji Mi Home, takimi jak inteligentna kamera, oczyszczacz powietrza lub inteligentna żarówka LED. Za każdym razem, gdy otworzy się bramka Twojego zwierzaka, inteligentna kamera może automatycznie nagrać wydarzenie, przesłać je do chmury i wysłać ostrzeżenie na smartfon.

Więcej kreatywności, więcej zabawy

Produkt wykorzystuje dwustronną taśmę klejącą podczas instalacji, możesz umieścić produkt w dowolnym miejscu, w którym chcesz sterować otwieraniem/zamykaniem. Kompaktowy korpus, mocno przylega do wszystkiego, co w domu otwiera lub zamyka. Zamienia tradycyjne instalacje w urządzenia inteligentnego domu.

Łączenie z produktami z wbudowaną funkcją bramki Bluetooth

My Window and Door Sensor 2 łączy się ze smartfonem przez Bluetooth, dzięki czemu możesz w każdej chwili sprawdzić jego status. Łączy się również z produktami z wbudowaną funkcją bramki Bluetooth, dzięki czemu można zdalnie przeglądać stan, otrzymywać powiadomienia o otwarciu i zamknięciu oraz łączyć się z innymi inteligentnymi produktami.

Aby skonfigurować czujnik drzwi, musisz mieć centralkę Smart Home.

 

Specyfikacja techniczna:

  • Komunikacja Bluetooth 5.1 BLE
  • Zasilanie 1x CR2032
  • Temperatura pracy od -10 do 50 °C

Zestaw

  • 1x Mi Door and Window Sensor 2
  • 2x Naklejka samoprzylepna

Wymagania

  • Mi Smart Home Hub
  • lub inne urządzenie Xiaomi z funkcją bramki BLE Gateway

 

 


Facebook