Telefon: +48 739 259 300
Skype: technos.online
@ sklep: sklep@technos-online.pl
@ serwis: serwis@technos-online.pl
Telefon: +48 739 259 300
Skype: technos.online
@ sklep: sklep@technos-online.pl
@ serwis: serwis@technos-online.pl
Cechy | |
Kod Producenta | CCFSEU907-01 |
---|---|
Kolor | Czarny |
Producent | Baseus |
EAN | 6953156293960 |
Baseus Coils 10W - doskonała ładowarka bezprzewodowa
Baseus to marka premium producenta najwyższej jakości akcesoriów mobilnych, zdobywająca coraz większą popularność wśród wymagających użytkowników. Sprzęt w 100% oryginalny - każdy produkt Baseus posiada unikalny kod seryjny poświadczający oryginalność.
Ładowarka do urządzeń z wejściem USB i USB typu C
Ładowarka z wejściem USB i USB typu C oraz inteligentnym wyłączeniem jest bezpieczna podczas użytkowania, a do tego ładuje urządzenia szybko, mocą aż 45W. Ładując nawet dwa urządzenia jednocześnie, nie musisz martwić się o przegrzanie. Dodatkowo, dzięki wyświetlaczowi, możesz obserwować czas i moc ładowania
Szybkie ładowanie
Ładowarka Baseus dzięki mocy 45 W, w około 1,5 godziny naładuje do pełna iPhone’a X i w około 2 godziny iPad’a Air. Kompatybilna jest ze wszystkimi urządzeniami, dzięki dwóm portom: USB i USB typu C. Dzięki obsłudze wielu protokołów szybkiego ładowania (QC 3.0/4.0, PD 3.0, Huawei SuperCharge 5A) jest niezwykle uniwersalna, a wbudowany inteligentny chip dobiera idealne parametry ładowania do podłączonego urządzenia.
Bezpieczna
Posiada zabezpieczenia chroniące urządzenia przed przegrzaniem, przepięciem oraz przed zwarciem. Nie musisz się o nic martwić pozostawiając ją w kontakcie na noc, czy wychodząc z domu. Dodatkowo wbudowany przycisk dotykowy umożliwia ustawienie czasu, po którym ładowarka przestanie ładować urządzenie (1-8 h).
Parametry techniczne ładowarki Baseus Card Wireless Charger 10W:
W zestawie otrzymują Państwo: