Baseus Minipeng Automatyczny Dozownik Mydła 300ml (Biały) - TECHNOS Sklep - Xiaomi, BlitzWolf, Tronsmart, Baseus Sklep Xiaomi
       FAQ       
Zadaj pytanie
Wyszukaj produkt:
Wyszukiwarka
Kontakt z nami

 

 

TECHNOS

 

Telefon: +48 739 259 300

   

Skype: technos.online

 

 

@ sklep:  sklep@technos-online.pl

 

@ serwis: serwis@technos-online.pl

 

  

 

TechnosOnlinePL

 

 

KOD QR

 

 

 

Nasz profil Allegro

 

technos-online

 

Kod QR 

 

 

Opinie i bezpieczeństwo

 

 

Allegro - technos-online

 

 

 

 

KOD QR


  

Wysyłka towaru

  

 

DHL

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

Newsletter

Baseus Minipeng Automatyczny Dozownik Mydła 300ml (Biały)

payu płacę później payu raty
Chwilowy Brak
Towar niedostępny
Masz pytanie o ten produkt?
Baseus Minipeng Automatyczny Dozownik Mydła 300ml (Biały) - Cechy
Cechy
Kod ProducentaACXSJ-B02
Kolorbiały
ProducentBaseus
EAN6953156216068

 

Automatyczny dozownik mydła Baseus Minipeng (biały)

Dozownik został wyposażony w czujnik podczerwieni, którego czas reakcji wynosi 0.25 sekundy. Maksymalny dystans czujnika to 6 cm. Wystarczy przyłożyć do urządzenia dłoń, a czujnik błyskawicznie ją wykryje i zaaplikuje na spienione mydło. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdy ręce są nadzwyczajnie ubrudzone, dzięki czemu zachowujemy czystość dozownika i jednocześnie nie rozprzestrzeniamy bakterii oraz wirusów. Zadbaj o zdrowie swojej rodziny przy pomocy nowego urządzenia Baseus.

Spienione mydło

Mydło po napowietrzeniu ulega spienieniu, dzięki czemu zwiększa swoją objętość nawet piętnastokrotnie. Gęsta struktura spienionego mydła umożliwia szybsze mycie dłoni, co skutkuje mniejszym zużyciem wody. Jedną z największych zalet zastosowania tego rozwiązania jest to, że mydło jest dozowane bezdotykowo, dzięki czemu redukuje poziom rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych.

Design chroniący przed bałaganem

Podajnik mydła jest nachylony pod kątem 45°, dzięki czemu spienione mydło aplikowane jest bez kontaktu z trzonem mydelniczki, nie powodując niepotrzebnego bałaganu.

Wygodne uzupełnianie

Pojemnik dozownika posiada szeroki gwint o średnicy 2 cm, dzięki czemu przelanie do niego mydła nie będzie niczym wyzywającym. Koniec z rozlewaniem dookoła płynów podczas przelewania nieważne czy z butelki czy plastikowego woreczka.

Długie użytkowanie

Silnik dozownika jest skonstruowany tak, że jest bardzo cichy podczas korzystania z niego oraz zużywa niewiele energii przez co przy pełnych akumulatorkach można z niego korzystać nawet do 10 tysięcy razy. Zasilany jest 4 akumulatorkami AA, dzięki czemu urządzenie nie jest ograniczone żywotnością akumulatora, gdyż w każdym momencie zużyte akumulatorki można wymienić na nowe.

Dwa tryby

W zależności od potrzeb, można ustawić dwa tryby spieniania mydła. Pierwszy tryb spienia mydło przez 1 sekundę w efekcie czego piana jest bardziej skondensowana i zapewnia lepsze czyszczenie wyjątkowo umazanym dłoniom, natomiast drugi tryb spienia mydło przez 0.6 sekundy, co jest w zupełności wystarczające podczas zwykłego korzystania z dozownika.

Idealny do zastosowania w kuchni

Dozownik może szczególnie sprawdzić się w kuchni, gdy podczas przygotowania posiłków dłonie będą wyjątkowo umazane czy to olejem, czy farszem, lub innymi substancjami. Zamiast brudzić wszystko dookoła, wystarczy podsunąć dłonie pod dozownik, a sam poda spienione mydło.

 

Specyfikacja techniczna:

  • Producent: Baseus
  • Model: Baseus Minipeng
  • Kod produktu: ACXSJ-B02
  • Materiał: ABS
  • Rodzaj baterii: 4xAA
  • Kolor:biały
  • Pojemność: 300ml

 


Facebook