Baseus Digital Display Podwójna Ładowarka QI 20W - TECHNOS Sklep - Xiaomi, BlitzWolf, Tronsmart, Baseus Sklep Xiaomi
       FAQ       
Zadaj pytanie
Wyszukaj produkt:
Wyszukiwarka
Kontakt z nami

 

 

TECHNOS

 

Telefon: +48 739 259 300

   

Skype: technos.online

 

 

@ sklep:  sklep@technos-online.pl

 

@ serwis: serwis@technos-online.pl

 

  

 

TechnosOnlinePL

 

 

KOD QR

 

 

 

Nasz profil Allegro

 

technos-online

 

Kod QR 

 

 

Opinie i bezpieczeństwo

 

 

Allegro - technos-online

 

 

 

 

KOD QR


  

Wysyłka towaru

  

 

DHL

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

Newsletter

Baseus Digital Display Podwójna Ładowarka QI 20W

payu płacę później payu raty
Baseus Digital Display Podwójna Ładowarka QI 20W - Cechy
Cechy
Kod ProducentaWXSX010101
Kolorczarny
ProducentBaseus
EAN6932172612672

 

Baseus Digital LED Display podwójna ładowarka bezprzewodowa Qi z cyfrowym wyświetlaczem 20W czarny (WXSX010101)

Bezprzewodowa ładowarka w kompaktowym rozmiarze pozwoli Ci czuwać nad stanem baterii i pilnować, aby urządzenie elektroniczne było zawsze gotowe do pracy. Gadżet 2w1 wyposażony w dwie cewki indukcyjne, a więc jego funkcjonalność automatycznie wzrasta.

Podwójne ładowanie

Ta ładowarka Baseus została wyposażona w dwie niezależne cewki indukcyjne. Wysoka moc równa 15W pozwala na efektywne ładowanie baterii w najpopularniejszych urządzeniach, przede wszystkim smartfonach. To spora oszczędność czasu, gdy równolegle możesz naładować np. smartfon mocą 15W lub smartfon i słuchawki (15W + 5W) albo dwa smartfony (10W + 10W).

Kabel USB Typ C w zestawie

Dla osiągnięcia najlepszych efektów podłącz ładowarkę dołączonym do zestawu kablem USB Typ C. Obsługuje on szybkie ładowanie z prądem wyjściowym minimum 3A. Ładowanie bezprzewodowe będzie przebiegać z największą dostępną mocą.

Automatyczne uruchamianie

Dzięki zastosowanej w urządzeniu technologii QI, ładowanie zaczyna się w ciągu 0,1 sekundy od momentu, aż zbliżysz do niego telefon. To duża wygoda, że nie musisz podłączać kabli ani uruchamiać stosownych aplikacji.

Solidne wykonanie

Do wykonania tego gadżetu Baseus zastosował stopy lotnicze, które pozwalają na bardziej efektywne ładowanie w niskich temperaturach. Aluminium gwarantuje stabilny przepływ energii, bez przerw czy zwolnień. Utrzymywane jest stałe tempo pracy bez ryzyka przegrzania i jego następstw.

Ergonomiczny kształt i zastosowanie takich elementów jak odporna na zużycie piankowa poduszka o właściwościach antypoślizgowych czy matowa warstwa oleju na wklęsłej podstawce zapewniają telefonowi optymalną stabilizację podczas ładowania.

Designerski wygląd

Trudno zignorować wygląd tego gadżetu. Do jego produkcji wykorzystano szkło hartowane o efekcie lustra. Przejrzyste elementy na panelu sprawiają, że widoczne jest wyposażenie sprzętu, a więc chip, obwód bezpieczeństwa i inne komponenty. Produkt o minimalistycznym designie ma ukryte wejście typu-C, które jest kompatybilne z najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku. Pozwala na stabilne i efektywne ładowanie. Poza tym wyposażony został w cyfrowy wyświetlacz informujący o aktualnej mocy ładowania urządzenia.

Zabezpieczenia

Producent zastosował aż 6 zabezpieczeń, które znacznie podnoszą komfort korzystania z ładowarki. Dotyczą one ochrony przed przegrzaniem, przeciążeniem, obecnością ciała obcego, przepięciem czy też polem elektromagnetycznym. To możliwe dzięki zastosowaniu takiej funkcji jak automatyczne przechodzenie w stan uśpienia po pełnym naładowaniu telefonu, co pozwala oszczędzać baterię i chronić przed przegrzaniem.

W ładowarce wbudowano ochronę przed przegrzewaniem. Dzięki temu, że podczas pracy generuje niższe temperatury niż urządzenia w poprzednich wersjach, ryzyko powstania ognia czy stopienia obudowy praktycznie nie istnieje nawet przy długim ładowaniu.

Kompatybilność

Nowoczesny standard ładowania QI znajduje coraz więcej zastosowań w urządzeniach elektronicznych. Czołowi rynkowi producenci wyposażają w tę funkcję swoje smartfony, a są wśród nich takie marki jak Apple, Samsung, Huawei czy Xiaomi. Nadaje się też do ładowania innych akcesoriów elektronicznych, w tym słuchawek AirPods.

 

Specyfikacja:

  • Marka: Baseus
  • Model: BS-W528
  • Wejście: Typ-C
  • Prąd wejściowy: DC 9V/2A, 12V / 2A Max.
  • Prąd wyjściowy: Jedna cewka - 15W Max; Dwie cewki - 10W + 10W Max
  • Kompatybilność: Ładuje urządzenia w technologii QI
  • Rozmiar: 170 x 70 x 7mm
  • Waga: 92g

 


Facebook