Aqara Czujnik Ruchu i Światła P1 Wersja EU Zigbee - TECHNOS Sklep - Xiaomi, BlitzWolf, Tronsmart, Baseus Sklep Xiaomi
       FAQ       
Zadaj pytanie
Wyszukaj produkt:
Wyszukiwarka
Kontakt z nami

 

 

TECHNOS

 

Telefon: +48 739 259 300

   

Skype: technos.online

 

 

@ sklep:  sklep@technos-online.pl

 

@ serwis: serwis@technos-online.pl

 

  

 

TechnosOnlinePL

 

 

KOD QR

 

 

 

Nasz profil Allegro

 

technos-online

 

Kod QR 

 

 

Opinie i bezpieczeństwo

 

 

Allegro - technos-online

 

 

 

 

KOD QR


  

Wysyłka towaru

  

 

DHL

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

Newsletter

Aqara Czujnik Ruchu i Światła P1 Wersja EU Zigbee

payu płacę później payu raty
Cena:114.00PLN
Towar niedostępny
Masz pytanie o ten produkt?
Aqara Czujnik Ruchu i Światła P1 Wersja EU Zigbee - Cechy
Cechy
Kod ProducentaP1
KolorBiały
ProducentAqara
EAN6970504215979

 

Aqara czujnik ruchu i światła P1 WERSJA EU Zigbee

Aqara Motion Sensor P1 wykrywa ruch ciała i stan oświetlenia otoczenia. Jeśli w obszarze detekcji znajdują się poruszające się osoby lub nastąpiła zmiana oświetlenia otoczenia, czujnik ruchu wyśle powiadomienie do aplikacji Aqara Home poprzez podłączony koncentrator Aqara Zigbee 3.0 lub łącze do innych urządzeń.

Oficjalna europejska dystrybucja, wersja Global/EU, z kablem z wtyczką europejską.

 

AQARA Motion Sensor P1 (MS-S02)

Konfigurowalny limit czasu detekcji: Wreszcie, czas wykrywania może być skonfigurowany bez konieczności modyfikacji sprzętu. Wystarczy ustawić dowolny limit czasu z zakresu od 1 do 200 sekund, potwierdzić przyciskiem urządzenia, a czujnik P1 nie będzie się blokował przez minutę, jak dotychczas. (Uwaga: skrócenie czasu wykrywania prowadzi do skrócenia czasu pracy baterii).

5-letnia żywotność baterii i Wszechstronna kompatybilność

Dzięki technologiom oszczędzania energii i ulepszonym bateriom czujnik ruchu P1 może teraz osiągnąć rekordową, pięcioletnią żywotność baterii, co sprawi, że jego baterie będą działać długo nawet w przypadku bardzo niskich temperatur lub błyskawicznych czasów wykrywania. Zgodność z najpopularniejszymi ekosystemami inteligentnego domu. Obsługiwane są aplikacje HomeKit, Alexa, IFTTT i inne. Obsługa matrycy będzie dostępna jako aktualizacja OTA hubów Aqara po oficjalnym wydaniu specyfikacji.

Pole widzenia 170° i Regulowana czułość

Wyjątkowo szerokie pole widzenia, 170° dla odległości do 4 metrów i 150° dla odległości do 7 metrów. Ponadto, dzięki uniwersalnej podstawce 360 stopni, kąt widzenia można dostosować tak, aby wykrywany był tylko ruch w wybranym obszarze (np. łóżko lub zlew).Użytkownik może skonfigurować, jak czuły ma być czujnik. Trzy tryby czułości (wysoki, średni i niski) odnoszą się do odległości, z jakiej czujnik będzie wyzwalany, co może pomóc w ograniczeniu liczby fałszywych alarmów i uczynić instalację bardziej elastyczną.

Wbudowany czujnik światła i Automatyzacja inteligentnego domu

Czujnik światła wbudowany w czujnik P1 może być wykorzystany do bardziej precyzyjnego sterowania oświetleniem. Na przykład włączać światła tylko wtedy, gdy jest ciemno i wykryto ruch, aby oszczędzać energię i wydłużyć żywotność świateł. Czujnik ruchu jest naturalnym elementem większości automatyzacji inteligentnego domu: skonfiguruj warunki IF oraz działania THEN, a wiele rutynowych czynności, takich jak włączanie świateł, odsłanianie zasłon czy sterowanie telewizorem, zostanie zautomatyzowanych*.

Alarm lokalny i zdalny

Dzięki systemowi Aqara Home Alert System, Motion Sensor P1 może stać się niezawodnym urządzeniem zabezpieczającym: skonfiguruj tryb oddalenia w aplikacji i ciesz się stałym monitoringiem, lokalnymi alarmami dźwiękowymi i świetlnymi oraz powiadomieniami w chmurze w przypadku wykrycia ruchu. Możesz też użyć go w HomeKit lub innych obsługiwanych systemach w tym samym celu.

Protokół Zigbee 3.0 i Przyszłościowe zabezpieczenie przez OTA

Korzystaj z zalet najszybszej, najbardziej stabilnej i energooszczędnej technologii inteligentnego domu. Większa stabilność i kompatybilność (bardziej ustandaryzowany protokół), dłuższe wsparcie i więcej funkcji. Czujnik obsługuje teraz aktualizacje OTA, co oznacza, że nowe funkcje i poprawki mogą być dodawane po wydaniu produktu. Do tej funkcjonalności wymagane są HUB Aqara M2.

 

Specyfikacja

 • Model: MS-S02
 • Bateria: CR2450
 • Protokoły bezprzewodowe: Zigbee 3.0
 • Wymiary: 33,1×33,1×41,6 mm
 • Temperatura pracy: -10°C ~ 55°C (14°F ~ 131°F )
 • Wilgotność robocza: 0 ~ 95%RH, bez kondensacji
 • Częstotliwość pracy Zigbee: 2405-2480 MHz
 • Maksymalna moc wyjściowa: Zigbee ≤ 13 dBm

Zawartość opakowania:

 • Czujnik ruchu P1 × 1
 • uchwyt × 1
 • naklejka × 1
 • instrukcja obsługi × 1

 

 


Facebook