Aqara Cube Pro Kostka Smart Sterująca Zigbee EU - TECHNOS Sklep - Xiaomi, BlitzWolf, Tronsmart, Baseus Sklep Xiaomi
       FAQ       
Zadaj pytanie
Wyszukaj produkt:
Wyszukiwarka
Kontakt z nami

 

 

TECHNOS

 

Telefon: +48 739 259 300

   

Skype: technos.online

 

 

@ sklep:  sklep@technos-online.pl

 

@ serwis: serwis@technos-online.pl

 

  

 

TechnosOnlinePL

 

 

KOD QR

 

 

 

Nasz profil Allegro

 

technos-online

 

Kod QR 

 

 

Opinie i bezpieczeństwo

 

 

Allegro - technos-online

 

 

 

 

KOD QR


  

Wysyłka towaru

  

 

DHL

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

Newsletter

Aqara Cube Pro Kostka Smart Sterująca Zigbee EU

payu płacę później payu raty
Cena:99.00PLN
Towar niedostępny
Masz pytanie o ten produkt?
Aqara Cube Pro Kostka Smart Sterująca Zigbee EU - Cechy
Cechy
Kod ProducentaCTP-R01
KolorBiały
ProducentAqara
EAN6970504217614

 

Aqara Cube Pro Kostka Smart Sterująca Zigbee EU

Oficjalna europejska dystrybucja, wersja Global/EU. Nowy, ulepszony model, 2 generacja bramki. LED Light Bulb współpracuje poprawnie z Apple HomeKit oraz Aqara Home oraz Xiaomi Home.

AQARA - Twój system zarządzania domem

Wyobrażałeś sobie kiedyś życie w inteligentnym domu, w którym to technologia będzie dostosowana do Ciebie i Twoich potrzeb? Automatyczne uruchamianie świateł zaprogramowane na daną godzinę lub czujniki ruchu, które oświetlą pomieszczenie, do którego właśnie wchodzisz? Sterowanie za pomocą jednego przycisku lub aplikacji w telefonie z każdego miejsca na ziemi? Czy zdarzało Ci się zastanawiać w deszczową pogodę, czy na pewno wszystkie drzwi i okna są pozamykane? Może marzysz o systemie alarmowym w Twoim mieszkaniu, ale wysokie ceny takich urządzeń zniechęcają? SERIA AQARA to złoty środek na wszystkie powyższe sprawy. Rozbudowana rodzina produktów jest ze sobą w pełni kompatybilna i wspólnie zapewni Ci kompleksowe zarządzanie swoim domem w bardzo prosty sposób za pomocą aplikacji AQARA HOME lub HOMEKIT. Urządzenia oparte są na bezpiecznych protokołach ZigBee , pozwala on na bardzo długi czas pracy na baterii. Wszystkie urządzenia marki Aqara, które znajdują się w naszej ofercie, przeznaczone są na rynek EUROPEJSKI. Oznacza to, że pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Ponadto nasza bramka łączy się z serwerami europejskimi, dzięki czemu nie występują opóźnienia automatyzacji. Do każdego urządzenia udostępniamy instrukcję w języku polskim.

Inteligentna Kostka Aqara

To nowa, ulepszona wersja inteligentnego urządzenia sterującego serii Aqara, która zamieni zwykłe włączanie świateł w prawdziwą frajdę. Za sprawą wbudowanych czujników, każdym ruchem wywołasz inną funkcję. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki kostka pozwala na kontrolowanie wielu urządzeń przy pomocy różnych ścian - każda z nich została ponumerowana za pomocą kropek znanych z tradycyjnych kostek do gry.

Tym rozwiązaniem zastępujesz nudne i przestarzałe piloty, które zajmują dużo miejsca. Kompaktowy i nowoczesny design wkomponuje się w każde pomieszczenie. Zadbaj o technologię na miarę XXI wieku w swoim domu już dziś i zaskocz najbliższych nietuzinkowymi rozwiązaniami.

UWAGA: Do poprawnego działania wymagana jest Centralka Aqara lub Kamera G2H, która również pełni funkcję centralki.

Standard Europejski - wersja EU

Wszystkie urządzenia marki Aqara, które znajdują się w naszej ofercie przeznaczone są na rynek EUROPEJSKI. Oznacza to, że pochodzą z oficjalnej dystrybucji, nie ma zatem obawy, że mogą zostać w przyszłości zablokowane przez producenta jak w przypadku urządzeń przeznaczonych na rynek azjatycki. Ponadto nasza bramka łączy się z serwerami europejskimi, dzięki czemu nie występują opóźnienia automatyzacji. Do każdego urządzenia udostępniamy instrukcję w języku polskim.

Stwórz własne automatyzacje

Połącz kostkę z innymi urządzeniami z serii Aqara i stwórz unikalne automatyzacje:

 • Kostka T1 Pro + Hub + Inteligentna Żarówka Aqara + Silnik do rolet: Ustaw kostkę na ściankę numer 2 i przekręć ją, aby dostosować jasność świateł w pokoju, potem zmień ściankę na numer 3 i dostosuj poziom zasunięcia rolet.
 • Kostka T1 Pro + Kamera G3 : Przełącz funkcję rozpoznawania twarzy na rozpoznawanie gestów, włącz ochronę prywatności lub zmień pozycję kamery, przekręcając kostkę.
 • Kostka T1 Pro + Centralka + Silnik do rolet: Steruj roletami za pomocą jednego gestu: potrząśnij kostką raz, aby rozpocząć podnoszenie rolet, zatrzymaj je w dogodnej pozycji ponownym potrząśnięciem i zasłoń okno tym samym ruchem.

Tryb Action Mode

W urządzeniu zaimplementowano alternatywny tryb "Action Mode", zmieniający sterowanie na uproszczone, znane z klasycznej wersji kostki:

 • Popchnij, aby włączyć/wyłączyć światła
 • Kręć, aby rozjaśnić/ściemnić światła w lampach
 • Uderz dwukrotnie o blat, aby włączyć/wyłączyć wiatrak
 • Obróć o 180°, aby wyłączyć wszystkie urządzenia i przejść w tryb uśpienia
 • Obróć o 90°, aby uruchomić tryb alarmu

HomeKit, Aqara Home, Siri, Google Assistant

Seria Aqara współpracuje z systemami iOS i Android. Takie rozwiązanie zapewnia kompatybilność z większością smartfonów dostępnych na rynku. Steruj swoim domem z każdego miejsca na ziemi dzięki bardzo przejrzystym i prostym w obsłudze aplikacjom. Z ich pomocą otrzymujesz wgląd w aktualną temperaturę, pobór prądu z podłączonych urządzeń, uzyskasz powiadomienie o uruchomieniu alarmu, otwartych oknach, czy zalaniu. Twój telefon przejmie rolę wielofunkcyjnego pilota którym można sterować każdym podłączonym urządzeniem - włącz światło, dostosuj jego jasność, zaprogramuj automatyczne włączanie/wyłączanie.

Sterowanie Głosowe - Ciri i Google Assistant

Oprócz standardowego sterowania telefonem lub kostką możesz również zarządzać urządzeniami głosowo. Cała seria Aqara stworzona została z myślą o jak największej wygodzie użytkownika, dlatego posiadając np. smartwatcha nie musisz szukać telefonu w celu uruchomienia danej funkcji. Wypowiedz komendę "Siri, I’m home", a ta włączy światła. Możesz też m.in. zapytać o aktualną temperaturę i wilgotność powietrza w konkretnym pokoju lub czy drzwi i okna są pozamykane. Aktualnie Siri występuje w języku angielskim. Są jednak przesłanki aby sądzić, że wkrótce pojawi się również Siri w języku polskim.

 

Specyfikacja techniczna:

 • Marka: Aqara
 • Nazwa: Kostka Aqara T1 Pro
 • Model: CTP-R01
 • Standard: EU
 • Transmisja bezprzewodowa: ZigBee 3.0
 • Zasilanie: Bateria CR2450
 • Czas pracy baterii: około 2 lat
 • Kolor: Biały
 • Częstotliwość Zigbee: 2400-2483.5MHz
 • Wymiary: 45×45×45 mm

 


Facebook