iWOWN I6 Pro Opaska Sportowa Smartband PMOLED (IOS, Android) - TECHNOS Sklep Xiaomi
       FAQ       
Zadaj pytanie
Wyszukaj produkt:
Wyszukiwarka
Kontakt z nami

 

 

TECHNOS

 

Telefon: +48 739 259 300

   

Skype: technos.online

 

 

@ sklep:  sklep@technos-online.pl

 

@ serwis: serwis@technos-online.pl

 

  

 

TechnosOnlinePL

 

 

KOD QR

 

 

Nasz profil Allegro

 

technos-online

 

Kod QR 

 

 

Opinie o nas

 

Allegro - technos-online

 

 

 

 

MIUIPolska
Forum MIUIPolska

 

 

Wysyłka towaru

  

 

DHL

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

Newsletter

iWOWN I6 Pro Opaska Sportowa Smartband PMOLED (IOS, Android)

payu płacę później payu raty
Chwilowy Brak
Masz pytanie o ten produkt?
iWOWN I6 Pro Opaska Sportowa Smartband PMOLED (IOS, Android) - Cechy
Cechy
Kod ProducentaI6 Pro
KolorCzarny
ProducentiWOWN

 

Wysokiej jakości SmartBand firmy iWOWN zdobywający coraz większą popularność.

 

  • Kompatybilny z Androidem i iOS'em
  • Wodoszczelność IP67
  • Powiadomienia o przychodzących wiadomościach i połączeniach - historia ostatnich 8 powiadomień
  • Wyświetlacz PMOLED
  • Długi czas pracy na baterii
  • Dynamiczny Pulsometr
  • Krokomierz
  • Inteligentny tryb monitora snu
  • Kolor czarny
  • Dedykowana aplikacja iWOWNfit PRO jest dostępna w języku polskim

 

SmartBand iWOWN i6 PRO to kosmiczny gadżet wyposażony w super energooszczędny wyświetlacz PMOLED. Jest wpełni wodoodporny, kurzoodporny i wstrząsoodporny. Posiada stopień ochrony IP67 co pozwala użytkować go podczas pływania. Do wyboru aż 5 motywów graficznych wyświetlania godziny. Funkcjonalna i elegancka elektroniczna opaska i6 PRO w prosty sposób ułatwi prowadzenie aktywnego trybu życia każdemu użytkownikowi.

Sygnalizuje wibracjami nadejście połączenia - po nazwie kontaktu z książki telefonicznej, powiadomienia i wiadomości - dokładne treści, które można odczytać bezpośrednio na wyświetlaczu opaski. Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni ani torby, aby mieć kontakt z telefonem. Opaska została wyposażona w trzy-osiowy sensor ruchu, który wybudza wyświetlacz gdy podnosisz rękę sprawdzając godzinę. Dodatkowo opaska sama rozpoznaje kiedy kładziesz się spać i kiedy wstajesz. W dedykowanej aplikacji po sychronizacji danych sprawdzisz nie tylko długość snu, ale jak długo śniłeś/aś w głębokiej i płytkiej fazie snu.

Smartband zaprojektowany i wykonany z perfekcją. Wszystkie elementy stonowią jedność co w znacznym stopniu zwiększa wytrzymałość całego urządzenia. Opaska i6 PRO stale komunikuje się ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Przy pomocy SmartBand'a można zwalniać spust migawki w aparacie telefonu. Nawet gdy nie będziesz w zasięgu telefonu, ten inteligentny gadżet będzie zapisywać informacje o Twojej aktywności i automatycznie prześle je po przywróceniu połączenia. W dedykowanej aplikacji będziesz mógł sprawdzić spalone kalorie, przebyty dystans i ilość kroków.

Aplikacja iWOWNfit PRO pozwala wpełni spersonalizować swój profil. Ma pełen zakres ustawień przydatnych do konfiguracji SmartBand'a i jest dostępna w języku Polskim. To właśnie w niej przechowywane są wszystkie dane o aktywności, które można w wolnej chwili przeglądać i analizować. Model i6 PRO wyposażony jest w dynamiczny pulsmetr, który pracuje przez cały dzień sprawdzając Twój puls co kilka godzin i zapisując go w aplikacji. Zamontowana bateria to aż 55mAh i pozwala na pracę opaski do 7 dni użytkowania. 

 


Facebook