iWOWN I6 HR Opaska Sportowa Smartband OLED (IOS, Android) - TECHNOS Sklep Xiaomi
       FAQ       
Zadaj pytanie
Wyszukaj produkt:
Wyszukiwarka
Kontakt z nami

 

 

TECHNOS

 

Telefon: +48 739 259 300

   

Skype: technos.online

 

 

@ sklep:  sklep@technos-online.pl

 

@ serwis: serwis@technos-online.pl

 

  

 

TechnosOnlinePL

 

 

KOD QR

 

 

Nasz profil Allegro

 

technos-online

 

Kod QR 

 

 

Opinie o nas

 

Allegro - technos-online

 

 

 

 

MIUIPolska
Forum MIUIPolska

 

 

Wysyłka towaru

  

 

DHL

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

Newsletter

iWOWN I6 HR Opaska Sportowa Smartband OLED (IOS, Android)

payu płacę później payu raty
Chwilowy Brak
Masz pytanie o ten produkt?
iWOWN I6 HR Opaska Sportowa Smartband OLED (IOS, Android) - Cechy
Cechy
Kod ProducentaI6 HR
KolorCzarny
ProducentiWOWN

 

Wysokiej jakości SmartBand firmy iWOWN zdobywający coraz większą popularność!

 

  • Kompatybilny z Androidem i iOS'em
  • Wodoszczelność IP67
  • Powiadomienia o przychodzących wiadomościach i połączeniach - historia ostatnich 8 powiadomień
  • Wyświetlacz OLED
  • Długi czas pracy na baterii
  • Dynamiczny Pulsometr
  • Krokomierz
  • Inteligentny tryb monitora snu
  • Kolor czarny
  • Dedykowana aplikacja iWOWNfit PRO jest dostępna w języku polskim

 

SmartBand iWOWN i6 HR to kosmiczny gadżet wyposażony w super energooszczędny wyświetlacz OLED. Jest wpełni wodoodporny, kurzoodporny i wstrząsoodporny. Posiada stopień ochrony IP67 co pozwala użytkować go podczas pływania. Do wyboru kilka motywów graficznych wyświetlania godziny. 

Funkcjonalna i elegancka elektroniczna opaska i6 HR w prosty sposób ułatwi prowadzenie aktywnego trybu życia każdemu użytkownikowi. Sygnalizuje wibracjami nadejście połączenia z nazwą kontaktu z książki telefonicznej, powiadomienia i wiadomości - dokładne treści, które można odczytać bezpośrednio na wyświetlaczu opaski. Smartband przechowuje historię ostatnich ośmiu powiadomień/wiadomości. Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni ani torby, aby mieć z nim kontakt. Opaska została wyposażona w trzy-osiowy sensor ruchu, który wybudza wyświetlacz gdy podnosisz rękę sprawdzając godzinę. Dodatkowo opaska sama rozpoznaje kiedy kładziesz się spać i kiedy wstajesz. W dedykowanej aplikacji po sychronizacji danych sprawdzisz nie tylko długość snu, ale jak długo śniłeś/aś w głębokiej i płytkiej fazie snu.

Wymienne wytrzymałe, sylikonowe paski pozwalą Ci dopasować urządzenie do swojego gustu i ubioru. Opaska i6 HR stale komunikuje się ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Przy pomocy SmartBand'a można zwalniać spust migawki w aparacie telefonu. Nawet gdy nie będziesz w zasięgu telefonu, ten inteligentny gadżet będzie zapisywać informacje o Twojej aktywności i automatycznie prześle je po przywróceniu połączenia.

 W dedykowanej aplikacji będziesz mógł sprawdzić spalone kalorie, przebyty dystans i ilość kroków. Aplikacja iWOWNfit PRO pozwala wpełni spersonalizować swój profil. Ma pełen zakres ustawień przydatnych do konfiguracji SmartBand'a i jest dostępna w języku Polskim. To właśnie w niej przechowywane są wszystkie dane o aktywności, które można w wolnej chwili przeglądać i analizować. Model i6 HR wyposażony jest w dynamiczny pulsmetr, który pracuje przez cały dzień sprawdzając Twój puls co kilka godzin i zapisując go w aplikacji. Zamontowana bateria to aż 75mAh i pozwala na pracę opaski do 7 dni użytkowania.

 


Facebook